FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Czy po zakupie otrzymam voucher w postaci elektronicznej czy drukowanej?
W trakcie składania zamówienia można wybrać typ vouchera - elektroniczny lub drukowany. Voucher elektroniczny jest wysyłany maksymalnie w 24 godziny od zaksięgowania zapłaty. Voucher w wersji drukowanej ma postać efektownego, kolorowego dokumentu - zabezpieczonego hologramem - z nadrukowanymi informacjami o osobie, dla której jest przeznaczony.
Jak długo po zakupie mogę wykorzystać mój voucher?
Każdy voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny przez okres 12 miesięcy.
W jakich terminach odbywają się loty?
Latamy w okresie od kwietnia do października (włącznie). Loty najczęściej są planowane na soboty. Dla wygody pasażerów (unikamy silnej, "bujającej" termiki) staramy się latać w godzinach porannych (7.00-10.00) oraz popołudniowych (17.00-20.00).
Jak mogę zarezerwować termin lotu?
Termin lotu można zarezerwować na naszej stronie rezerwacji on-line. Można też skontaktować się z nami telefonicznie lub emailowo. Wszystkie opcje kontaktu znajdują się na naszej stronie Kontakt.
Co się stanie jeżeli w dniu, w którym zarezerwowałem lot nie będzie odpowiedniej pogody? Czy mój voucher przepadnie?
Nie przepadnie. W wypadku odwołania lotów z powodu pogody należy zarezerwować kolejny termin.
Kupiłem lot bez nagrania video jednak zmieniłem zdanie - chciałbym dokupić nagranie. Czy to możliwe?
Oczywiście tak. Proszę w trakcie rezerwacji lotu wybrać opcję z nagraniem, a w polu "uwagi" wpisać chęć dokupienia nagrania. Dodatkowe nagranie można opłacić już na lotnisku.
Czy na lot mogę zabrać swój aparat fotograficzny czy kamerę?
Tak ale zarówno aparat (kamera) jak i dodatkowe elementy jak osłona obiektywu muszę być zawieszone na smyczce i pasku. W przypadku "lustrzanek" należy zadbać o stabilne zamocowanie obiektywu. Pamiętaj, że pilot może odmówić realizacji lotu ze sprzętem pasażera jeżeli będzie miał wątpliwości co do zachowania bezpieczeństwa.
Czy na lotnisko mogę przyjechać z rodziną czy przyjaciółmi?
Oczywiście tak. Proszę tylko pamiętać, że na lotnisku odbywają się liczne operacje lotnicze dlatego proszę zaprosić nie więcej niż 3-4 osoby. Po lotnisku należy poruszać się uważnie i unikać podchodzenia do wszelkich statków powietrznych - nawet tych z wyłączonym silnikiem. Na naszej stronie: Jak do nas dojechać znajduje się dokładna instrukcja miejsca gdzie się spotykamy. Tam należy się bezpośrednio udać. Na lotnisku należy też zwrócić szczególną uwagę na dzieci. Muszą się one cały czas znajdować pod opieką dorosłych!
 603 11 22 11
© 2018 Aviation Inovatis. · Zawartość strony, teksty, fotografie, filmy, grafiki są chronione prawem autorskim. Nie dopuszcza się do ich kopiowania w całości jak i fragmentach bez zgody Aviation Inovatis.

Lot motolotnią na prezent. Prezent dla niego. Prezent dla niej. Prezent dla męża. Prezent dla żony. Pomysł na prezent. Lot widokowy. Loty widokowe. Fotografia lotnicza. Loty krajobrazowe. Lot w prezencie. Lot paralotnią. Lot paralotnią na prezent. Lot motolotnią z nagraniem Full HD. Ekscytujący prezent. Niezwykły prezent. Lot motolotnią z nagraniem video. Lot na nartach. Lot motolotnią na nartach.